Утеплюємо будинок: чим і як

Author admin    Category Нерухомість     Tags 6 лет назад

Існує просте правило утеплення приватного будинку, яке базується на елементарних законах фізики: тепле повітря піднімається вгору і норовить покинути будинок через дах, холодне повітря накопичується внизу. Тому утеплювати потрібно і стіни, і підлогу, і стелю, про що багато часом забувають. Якщо взяти товщину шару утеплювача на стінах за одиницю, то аналогічний шар на підлозі повинен дорівнювати 1,3-1,5 (залежно від того, наскільки холодно буває в вашому регіоні), а на стелі — 1,5-2.

На цьому планування утеплення переходить в основну фазу: вибір матеріалу. Сучасні утеплювачі бувають не тільки в звичних рулонах. Їх видувають на зразок мильної піни (піноізол, він же спінений пінопласт), напилюють під великим тиском (задувная мінеральна вата, «внучка» традиційного скловолокна), укладають у вигляді товстих плит (ековата).

utbud8d605

Вибір утеплювача відбувається виходячи з маси параметрів, важливих з точки зору умов експлуатації в конкретному місці вашого будинку. Головними, звичайно, є горючість (наприклад, матеріали на основі полістиролу відносяться до групи горючих, а матеріали з мінеральної вати — немає), вологостійкість, здатність пропускати повітря, а також фізична стійкість і довговічність. Крім того, враховується здатність утеплювача до розширення і заповнення невеликих тріщин і щілин, і то, доведеться він до смаку гризунам і грибків.

Як це не банально, в процесі вибору підходящого утеплювача краще довіритися рекомендаціям професіоналів. Пам’ятати про це особливо важливо, якщо утеплення проводиться власними силами. У мережі можна знайти безліч порад, як зробити все на світі своїми руками, але не всі будуть вам корисні. Половина інформації з утеплення житла з начебто заслуговують на довіру інтернет-джерел була відкинута нашими експертами — і цей факт говорить багато про що.

Фахівці кажуть, що найпоширеніші помилки, що здійснюються при самостійному утепленні житла, пов’язані зі спробами використовувати на стінах матеріал, не призначений для вертикальних конструкцій. Часто порушується режим експлуатації утеплювача — невологостійкі матеріал використовується там, де йому загрожує намокання, що веде до зниження його теплозахисних характеристик. Тому експерти радять уважно читати на упаковці інформацію про товар і перевіряти наявність сертифіката, що підтверджує ці дані. А за консультацією слід звертатися до офіційних представників компанії-виробника — до фахівців, які отримують зарплату за те, щоб давати грамотні відповіді на ваші питання.

 

Також по темі: http://www.cupol.lviv.ua/index.php?&id=28&backPID=28&tt_news=118369&28&cHash=72d08150f6

Автор записи:

Новые комментарии

Популярные записи

Цікаве у мережі

Останні публікації

Додатково