Лікар назвав заборонені перед щепленням від коронавірусу продукти

Author admin    Category Дослідження     Tags 7 месяцев назад
zefbc16236931

Лікар-терапевт, гастроентеролог Микита Харлов назвав продукти, вживання яких може погіршити самопочуття після щеплення від коронавірусу. Він зазначив в інтерв’ю радіо Sputnik, що вживання вуглеводів заборонено, оскільки цукор посилює побічні ефекти.

Фахівець пояснив, що особлива підготовка перед вакцинацією не потрібна, проте слід скоригувати харчування до та після неї, щоб уникнути наслідків здоров’я. Він рекомендував не переїдати і відмовитися від потенційно алергенних продуктів.

Харлов попередив, що ніякої нової їжі перед щепленням куштувати не потрібно, не можна експериментувати і є щось екзотичне, краще віддати перевагу звичним продуктам, аж до конкретних марок. Переїдання також завдає удару по імунітету.

«Солодке — це табу перед щепленням, бо буде цукор у крові вищий, а якщо цукор вищий, то людина важче перенесе щеплення. Це стосується всіх вуглеводів, навіть не солодких: картопля, каші, хліб теж підвищать рівень цукру на крові. Що менше цукру в крові, то швидше все пройде», — додав лікар.

Харлов також зазначив, що потрібно вдвічі скоротити вживання фруктів, можна залишити в раціоні цитрусові, банан та виноград. Диню бажано виключити, оскільки вона більш алергенна, ніж кавун. Таких правил важливо дотримуватись і протягом двох тижнів після вакцинації, поки організм формує імунну відповідь, сказав терапевт.

Автор записи:

Новые комментарии

Популярные записи

Цікаве у мережі

Останні публікації

Додатково