Одна з найбільших енергокомпаній Британії підійшла до банкрутства

Author admin    Category Новини     Tags 7 месяцев назад
zemf6a45

Sky News: британська енергокомпанія Bulb може збанкрутувати через тиждень

Британська енергокомпанія Bulb, сьома у списку найбільших у країні, практично підійшла до банкрутства, яке може статися вже наступного тижня. Про це з посиланням на джерела, знайомі із ситуацією, повідомляє Sky News.

В уряді знають про проблему та намагаються прискорити надзвичайний план дій на випадок проблем у постачальника. Однак і міністри, і енергорегулятор Ofgem готові до того, що Bulb, яка обслуговує близько 1,7 мільйона людей, збанкрутує.

Джерела в енергосекторі повідомляють про переговори з потенційними клієнтами, які могли б купити компанію. Імовірність порятунку ще зберігається, але пережити листопад без додаткових фінансових вливань не зможе.

Прес-секретар Bulb заявив про успішні переговори щодо залучення фінансування, а також нагадав про падіння оптових цін на енергію в останні дні.

Наразі у Великій Британії збанкрутували вже 13 енергетичних компаній. На цьому тлі Ofgem має намір провести консультації щодо зміни цінового порога на газ та електрику для споживачів.

Раніше про можливість зупинок заводів, зниження рентабельності виробництва та збільшення викидів парникових газів попередила група UK Steel, яка лобіює інтереси британської сталеливарної промисловості. Причиною було названо зростання цін на газ.

Автор записи:

Новые комментарии

Популярные записи

Цікаве у мережі

Останні публікації

Додатково