У найпопулярнішого серіалу на Netflix з’явилася своя криптовалюта

Author admin    Category Електронні гроші, Криптовалюти     Tags 7 месяцев назад
squadd5908d7

CNBC: серіал «Гра в кальмара» запустив власну криптовалюту Squid

Шоу корейською мовою «Гра в кальмара» (Squid Game), що стало найпопулярнішим на стримінговій платформі Netflix, запустив власну криптовалюту, повідомляє телеканал CNBC.

Криптовалюта, яка з’явилася у серіалу, називається «Кальмар» (Squid). Зараз він коштує 2,22 долара, а ринкова вартість токена перевищила показник 174 мільйони долара.

Свою валюту серіал випустив як ексклюзивну монету для гри за мотивами шоу. Зазначається, що у листопаді розпочнеться онлайн-змагання, що складається з шести раундів, як у оригіналі. Проте компанія наголосила, що вона обіцяє забезпечити безпечну гру. Передпродажі токенів відкрили 20 жовтня.

Раніше режисер «Ігри у кальмари» Хван Дон-хек розповів про свої заробітки. Він пожартував, що його фінансове добробут далеко до рівня головного героя серіалу Сон Кі Хуна, який виграв понад 38 мільйонів доларів.

Південнокорейський серіал «Гра в кальмара» про жорстокі дитячі ігри на виживання визнано найпопулярнішим в історії Netflix. За 25 днів з моменту прем’єри його переглянули 111 мільйонів разів. Таким чином, шоу обійшло американський серіал «Бріджертони», який за перші чотири тижні показу отримав 82 мільйони переглядів.

Автор записи:

Новые комментарии

Популярные записи

Цікаве у мережі

Останні публікації

Додатково