Ердоган вирішив боротися з супермаркетами мільйонними штрафами

Author admin    Category Інтернет-магазини, Новини, Продажі, Продукти     Tags 7 месяцев назад

elplatАнтимонопольний орган Туреччини оштрафував п’ять провідних мереж супермаркетів країни за високі ціни, хоча раніше президент країни Реджеп Тайіп Ердоган подякував їм за допомогу у боротьбі з високою інфляцією, пише Bloomberg.

Сумарно компанії вирішили оштрафувати на 2,6 мільярда лір (276 мільйонів доларів). Мережа BIM Birlesik Magazalar AS найбільше постраждала, їй потрібно заплатити 958 мільйонів лір. Деякі мережі заявили, що оскаржуватимуть таке рішення.

Ердоган заявив у вересні, що супермаркети «руйнують цілі ринки», і пообіцяв відкрити 1000 субсидованих магазинів, щоб збалансувати ринок. Глава Асоціації роздрібних торговців Галіп Айкач назвав високі виробничі витрати причиною зростання цін, заявивши, що супермаркети стають цапами-відбувайлами через інфляцію.

Вирішення проблеми подорожчання продуктів стало пріоритетом для президента Туреччини, чия популярність падає, зазначає видання. Інфляція прискорилася до 19,6 відсотка у вересні.

У середині жовтня ліра почала різко дешевшати на тлі звільнення за указом Ердогана трьох високопосадовців Центробанку, зокрема двох заступників його голови. 25 жовтня курс національної валюти опустився до 9,84 ліри за долар і досяг історичного мінімуму.

Автор записи:

Новые комментарии

Популярные записи

Цікаве у мережі

Останні публікації

Додатково