Росіянам назвали спосіб захисту від нового типу фінансової піраміди

Author admin    Category Новини, Хакери     Tags 7 месяцев назад
shah0aaea31

Виявити новий тип фінансової піраміди, що діє за принципом інвестиційної онлайн-ігри, складно. Насамперед потрібно спробувати зрозуміти, яким чином з’являються гроші на виплати, їхнє джерело.

Такий спосіб захисту від шахраїв назвав «Известиям» фахівець із інвестицій, фінансовий експерт Юрій Медушенко.

«Якийсь проект каже: ось ми там щось робимо, заробляємо гроші і вам виплачуємо. Треба оцінити для себе, зрозуміти, чи можуть справді в такий спосіб заробити чи ні», — пояснив він. Росіяни повинні усвідомлювати, що гра є грою, а не способом заробити гроші, впевнений він.

shah0aaea31При цьому повернути свої кошти, якщо вони були вкладені у «ігрову» фінансову піраміду, практично неможливо, наголосив він. Проте експерт закликав не «грести під один гребінець» усі ігри, оскільки одні можуть бути шахрайськими пірамідами, а інші — джерелом невинних розваг.

Раніше Центробанк виявив у Росії нову фінансову піраміду. Вона діє за принципом онлайн-ігор. Гроші для участі у проекті перераховуються через особистий кабінет на сайті різними способами, включаючи криптовалюти. Щоб отримати прибуток, потрібно залучити до проекту нових гравців, зазначили у ЦП. Компанії в угодах користувача на сайті вказують, що гарантії повернення коштів відсутні, але це пишеться маленькими літерами.

Автор записи:

Новые комментарии

Популярные записи

Цікаве у мережі

Останні публікації

Додатково