Їжу навинос тепер можна буде замовити на «Яндекс.Картах»

Author admin    Category Продукти, Рітейл, Стартапи     Tags 7 месяцев назад
yac3864

«Яндекс.Еда» тимчасово скасувала комісію для ресторанів за замовлення навинос

Замовити їжу навинос тепер можна на сервісі «Яндекс.Карти» за допомогою «Яндекс.Єди». Про це повідомили у прес-службі «Яндекса».

У неробочі дні, коли будуть введені карантинні обмеження через різке зростання захворюваності від COVID-19, нова послуга має суттєво полегшити життя користувачів сервісу, а ресторанам та кафе збільшити продажі. Цим додатком користуються 25 мільйонів чоловік щомісяця. Замовлення навинос дають можливість клієнтам не витрачати час на очікування доставки в умови підвищеного попиту і вже зростають у десятках відсотків за підсумками першого дня обмежень у Москві, кажуть дані «Яндекс.Еди».

yac3864

Щоб скористатися новою послугою, треба в «Яндекс.Картах» відкрити меню пошуку та вибрати пункт «Їжа з собою». Після цього додаток покаже всі ресторани-партнери «Яндекс.Еди», які надають їжу навинос. Далі користувач повинен відкрити картку ресторану, який йому сподобався, натиснути на кнопку «Замовити з собою» і вибрати з меню потрібні страви. Тут же, в «Яндекс.Картах» можна відразу оплатити замовлення. Для цього не потрібно переходити до програми «Яндекс.Еда». З 1 листопада 2021 року на такі замовлення нараховуватиметься кешбек балами «Яндекс Плюса».

«Яндекс.Еда» тимчасово скасувала комісію для ресторанів за замовлення навинос, щоб підтримати заклади громадського харчування під час обмежень через коронавірус. Крім того, за допомогою сервісу ресторани можуть створити QR-меню та розмістити у себе на вході. Ця можливість дозволить зробити замовлення із собою, не заходячи всередину ресторану чи кафе. У QR-меню ресторан може додати будь-які страви та напої через свій особистий кабінет на сервісі.

Автор записи:

Новые комментарии

Популярные записи

Цікаве у мережі

Останні публікації

Додатково