Ціни на газ у Європі різко впали

Author admin    Category Логістика, Новини     Tags 7 месяцев назад
gaz3b6cf

Ціни на газ у Європі опустилися до 838 доларів за тисячу кубометрів. Про це свідчать дані лондонської біржі ICE.

Вартість ф’ючерсів на газ на грудень різко впала на 10 відсотків порівняно з рівнем четверга, 28 жовтня. Мінімум за день становив 833 долари за тисячу кубометрів. На момент написання новини газ торгується за ціною 838,34 доларів за тисячу кубометрів.

Вартість газу почала знижуватися ввечері в середу, 27 жовтня, після того, як президент Росії Володимир Путін доручив «Газпрому» розпочати заповнення європейських сховищ після закачування газу до російських. Глава компанії Олексій Міллер заявив, що сховища у Росії будуть заповнені до 8 листопада. Ціни на газ впали більш як на чотири відсотки.

29 жовтня голова австрійської нафтогазової компанії OMV Альфред Штерн заявив, що перша нитка газопроводу «Північний потік-2″ готова до запуску. За його словами, трубу повністю наповнено газом, а другу нитку планують заповнити до кінця року. Нині триває процес сертифікації «Північного потоку-2». Міністерство економіки Німеччини вже зробило висновок, що російський трубопровід не загрожує безпеці енергопостачання Європи. Тепер свої рішення мають ухвалити спочатку Федеральне мережеве агентство (регулюючий орган ФРН), а потім Єврокомісія.

Європа зіткнулася з енергетичною кризою на тлі збільшення споживання та нижчих, ніж очікувалося, постачання газу з Норвегії та Росії. Вартість газу в жовтні підібралася до позначки 2 тисячі доларів за тисячу кубометрів, але потім знизилася після слів Путіна про можливість розширення пропозиції з боку Росії на європейському енергоринку.

Автор записи:

Новые комментарии

Популярные записи

Цікаве у мережі

Останні публікації

Додатково