Криптовалюта від творців «Ігри в кальмари» злетіла в ціні

cript

CNBC: нова криптовалюта Squid подорожчала у 70 разів

Найпопулярніший проект на платформі Netflix в історії, південнокорейський серіал «Гра в кальмара» випустив свою криптовалюту під назвою Squid («кальмар»), пише CNBC. За даними CoinMarketCap, з 27 по 29 жовтня токен злетів у ціні приблизно у 70 разів.

27 жовтня о 12.10 один токен Squid можна було придбати за 0,06 долара, а до того ж часу 29 жовтня валюта подорожчала до 4,2 долара. Передпродаж монет розпочався 20 жовтня, і, згідно з офіційним технічним документом, вся пропозиція була розпродана за секунду. Однак розробники встановили обмеження на торгівлю новим токеном, що викликало невдоволення багатьох клієнтів — криптовалюту не можна продати на популярній децентралізованій біржі Pancakeswap.

Серіал «Гра в кальмара» розповідає про смертельне змагання 456 дорослих за грошовий приз у 38,5 мільйонів доларів. За даними Netflix, у жовтні проект зібрав рекордні 111 мільйонів шанувальників. Творці серіалу вирішили реалізувати гру у віртуальному світі, запросивши до участі всіх бажаючих. Для цього було створено ігрову платформу Squid Game, на якій у листопаді відбудеться онлайн-симуляція шести раундів гри, зображених у популярному шоу. На відміну від серіалу, суму фінального призу не визначено, а кількість учасників не обмежена.

Для участі в кожному з раундів з користувачів стягуватимуть плату, яка збільшуватиметься з наближенням до фіналу. Щоб приєднатися до гри, потрібно заплатити 456 токенів, або 2061 долар за актуальним курсом. В останньому раунді учасників зобов’яжуть заплатити по 15 тисяч токенів і купити один із запропонованих NFT-токенів. Прибуток розробників становитиме 10 відсотків вступних внесків, а решту грошей буде направлено до призового фонду та дістанеться переможцю.

Squid — одна з сотень криптовалют, що здобули успіх виключно завдяки гарній рекламі. Наприклад, мем-токен Shiba Inu, створений на хвилі успіху Dogecoin, за останній тиждень подорожчав на 150 відсотків, оновивши історичний максимум. 28 жовтня монета обійшла по капіталізації свого конкурента Dogecoin — 42,3 мільярда у Shiba Inu проти 40,5 мільярда у Dogecoin.

Автор записи:

Новые комментарии

Популярные записи

Цікаве у мережі

Останні публікації

Додатково