Особливості організації інтернет-гіпермаркетів

Author admin    Category Інтернет-магазини     Tags 5 лет назад
eldorado1

Відповідає віце-президент з операційної підтримки бізнесу, сервісу і маркетингу «Ельдорадо» Соня Долежелова

Як ви будете зближувати традиційну роздріб і онлайн-бізнес?

На даний момент нашим основним форматом є стандартний, так званий «кам’яний» магазин. Це звичні для всіх магазини площею 1,5 тисячі квадратних метрів, що мають виставлений на полицях товар, продавців-консультантів і так далі. Другий формат — це інтернет-магазин. Також «Ельдорадо» розвиває ще один напрямок — замовлення товарів по телефону з можливістю отримати консультації співробітників контакт-центру. Для міст з невеликим населенням зручний формат пунктів замовлення і видачі товарів, обладнані спеціальними терміналами, де можна вибрати і замовити будь-який товар.

Зараз ми робимо акцент на розвитку інтернет-гіпермаркетів. Це поєднання традиційного та онлайн-магазину. У ньому немає викладки товарів, але є великий склад. Товари замовляються через термінали, і можна як вибрати доставку на будинок, так і отримати товар відразу з цього ж складу. При цьому ціни такі ж, як і в інтернет-магазині. Клієнтам це подобається. В інтернет-гіпермаркетах викладка є лише у ключових товарів, найцікавіших, технічно чутливих речей — смартфонів, телевізорів, пише htinfo.ru. При цьому постачальники самі створюють бренд-зони під свої новинки. У Москві ж поки лише один гіпермаркет, плануємо відкрити не менше чотирьох. Всього по Росії заплановано відкриття 15 гіпермаркетів в першій половині 2014 року.

Як ви обираєте місця під інтернет-гіпермаркети?

У нас є цілий ряд вимог. По-перше, це має бути місце, де можна організувати склад площею 1-1,5 квадратних метрів, обов’язково перший поверх. По-друге, його розташування повинне бути таким, щоб до нього було зручно приїхати як на громадському, так і на особистому транспорті. Асортимент в інтернет-гіпермаркетах набагато ширше, ніж у класичних магазинах. Нам потрібні місця з гарним трафіком, разом з тим знайти відповідне приміщення в торгових центрах складно.

В першу чергу цей формат ми будемо розвивати в містах-мільйонниках, а потім підемо в міста з населенням понад 500 тисяч. Знову ж таки, все залежить від того, яким буде рівень проникнення інтернету в регіонах. Потрібно, щоб до цього формату люди звикли. Прийнято вважати, що добре відкривати магазини там, де немає конкурентів. В нашому випадку це не зовсім так. Коли є якась конкурентне середовище, це означає, що люди як мінімум вже знайомі з послугами, які ваша компанія надає. Зараз ми проводимо кілька експериментів. Відкрили в невеликих містах пункти замовлення і видачі і дивимося, як люди сприймають нові формати, як переходять із класичного середовища в нове.

Дешевше утримувати інтернет-гіпермаркети при тому, що за площею вони порівнянні зі звичайними магазинами?

Так. Там непоганий обіг, також непогані показники з точки зору витрат проти доходів. І це незважаючи на те, що там ціни інтернет-магазинів.

Автор записи:

Новые комментарии

Популярные записи

Цікаве у мережі

Останні публікації

Додатково