Apple пояснила відсутність сенсорного екрану в ноутбуках

Author admin    Category Маркетинг, Новини     Tags 6 месяцев назад
app56f5

Топ-менеджери Apple пояснили, чому в лінійці ноутбуків компанії відсутні моделі з сенсорним дисплеєм. Про це повідомляє The Wall Street Journal.

У розмові з журналістом видання Джоан Штерн (Joanna Stern) представники компанії відповіли на питання про нові MacBook Pro. Так, віце-президент Apple Джон Тернус (John Ternus) пояснив, що Apple до цих пір не випустила ноутбук із сенсорним екраном, так як для подібних цілей вже є iPad. «Він повністю оптимізований для цього», — зазначив Тернус.

Представник компанії Том Богер (Tom Boger) також пояснив, чому в нових MacBook Pro відсутня біометричний сенсор Face ID, хоча ноутбуки мають «монобров». Богер підкреслив, що руки користувача постійно знаходяться на клавіатурі, тому спосіб розблокування за допомогою дактилоскопічного сенсора Touch ID є більш зручним.

«Ми постійно прислухаємося до думки наших клієнтів», — відповів Богер на питання Штерн про те, чому в компанії вирішили повернути магнітну зарядку MagSafe і порти і прибрали сенсорну смужку Touch Bar.

Принципы работы Joy Casino

Раніше перші покупці MacBook Pro поскаржилися на проблеми з «монобровою». У відповідь в Apple розповіли, що екранний виріз можна приховати за допомогою спеціальних налаштувань.

Автор записи:

Новые комментарии

Популярные записи

Цікаве у мережі

Останні публікації

Додатково