Примусове лікування шопоголізму

Author admin    Category Закордонні магазини, Шопінг     Tags 5 лет назад
ebay

Головне, чим приваблювали шопоголіків eBay і багато зарубіжні інтернет-магазини,- людські ціни, скоро може зникнути. У Росії збираються ввести нові правила інтернет-торгівлі, які зроблять зарубіжний онлайн-шопінг куди менш вигідним.

Минулого тижня «Коммерсантъ» налякав інтернет-користувачів, опублікувавши нові правила отримання закордонної кореспонденції. По-перше, посилки будуть видавати тільки за місцем реєстрації. По-друге, для отримання кожної доведеться збирати значну кількість документів: копію паспорта з реєстрацією, бланк замовлення з інтернет-магазину, фотографії вмісту посилки, а також копію банківської карти і оригінал виписки з рахунку з зазначенням інтернет-магазину в якості одержувача платежу. Якщо покупець розплачувався чужою карткою, йому доведеться письмово пояснити, як так вийшло. Якщо товар замовлено на адресу, що не збігається з адресою постійної реєстрації,- теж.

Ця інформація з’явилася на сайті кур’єрської служби DHL Express — нібито такі нові вимоги Шереметьєвської митниці. Федеральна митна служба, втім, до вечора того ж дня заявила, що порядок оформлення посилок поки що не змінювався. Сама DHL Express ще з 2010 року практично не працює з фізичними особами в Росії. Служба продовжує доставляти товари з обмеженого списку зарубіжних магазинів (його можна знайти в ЖЖ-спільноті «DHL Росія»), в якому є американський Amazon і Net-a-Porter, але немає eBay, ASOS та інших популярних у Росії сайтів. Компанія, крім того, і так бере гроші за розмитнення посилок дорожче €200. Загалом, якщо саме DHL Express дійсно введе нові правила, від цього мало хто постраждає. Період неконтрольованого зростання покупок, які росіяни роблять в закордонних інтернет-магазинах, завершиться інакше.

А так добре все складалося. В останні роки багато найбільших майданчиків перевели свої сайти на російську мову, навчилися перераховувати ціни у рублі і зробили доставку в Росію безкоштовною. Навесні минулого року нове керівництво «Пошти Росії» анонсував будівництво кількох сортувальних центрів і пообіцяло, що до 2018 року граничний строк пересилання кореспонденції між різними містами скоротиться до п’яти днів. Тепер це не важливо.

Автор записи:

Новые комментарии

Популярные записи

Цікаве у мережі

Останні публікації

Додатково