Languages:
Navigation: Home
Products
www.asuntoturkissa.com huvila alanyasta Vantaa. | www.alanyaestates.com ????? ?????? ?? ????? in Oman.

В Іркутську відкрився інтернет-магазин інноваційних розробок і арт-об'єктівАвтор: Борис МИКЛУШ. Опубліковано: 27/10/2012

Інтернет-покупки НД ІРДТУ відкрив перший російський інтернет-магазин інноваційних розробок і творчих виробів співробітників університету. За інформацією проректора з інноваційної діяльності університету Михайла Корнякова, корпоративний інтернет-магазин – це майданчик для просування інноваційної продукції і послуг Технопарку ІРДТУ. Інтернет-магазин сприятиме розвитку студентського підприємництва і трансферу інноваційних розробок університету.

«Особливість інтернет-магазину ІРДТУ в тому, що він є своєрідним агентом між замовниками і нашими розробниками, творчими людьми, які створюють нові інноваційні і креативні речі. В інтернет-магазині представлені продукти, які можна поділити на товари та послуги. Товари – це в основному технічні об'єкти, які виготовляють як університет, так і малі інноваційні підприємства Технопарку (енергоефективні печі, нагрівальні елементи, вироби з нових екологічних матеріалів «ВІНІЗОЛ» і «ПЕНОЗОЛ»). Серед послуг – інжиніринг у сфері космічного моніторингу, профілізації шахтних стволів, геологічні дослідження, «упаковка» проектів, проведення маркетингових досліджень», – пояснив Михайло Корняков.

Директор ТОВ «Термостат» Технопарку ІРДТУ Ігор Шелехов повідомив, що його підприємство має намір через інтернет-магазин пропонувати споживачам високоефективні теплонагрівачі, сушильні камери.Серед перших інжинірингових послуг, розміщених в інтернет-магазині ІРДТУ, – «Спостереження за обвальними процесами на відкритих гірських роботах». Конкурентні переваги пропозиції фахівців кафедри маркшейдерської справи і геодезії в тому, що для спостереження за обвальними процесами застосовуються унікальні методики. Вимірювання виконуються із застосуванням лазерних скануючих систем і високоточних роботизованих тахеометрів.

Читайте також: русские в сексе

Крім того, повідомляє прес-служба НІ ІРДТУ, інтернет-магазин пропонує покупцям арт-об'єкти, авторами яких є захоплені творчістю співробітники університету і студенти. Тут можна придбати картини, ексклюзивні предмети інтер'єру, унікальні іграшки (hand made).

Фотограф прес-служби ІРДТУ Анастасія Слепньова вже протягом п'яти років займається виготовленням товарів ручної роботи.

«За цей час значно розширився асортимент моїх виробів, збільшилася кількість техніки, в якій я працюю. В даний час я створюю ексклюзивні речі на замовлення. При цьому я точно знаю, що у кожної речі є свій господар, а замовник розуміє, що товар зроблений спеціально для нього в єдиному екземплярі, і такого ні у кого не буде. Подивившись в інтернет-магазині перелік робіт, які вже були виконані, будь-який охочий зможе замовити неповторну річ. Я вже достатньо давно продаю свої роботи через інтернет, тому до інтернет-магазинів ставлюся позитивно. Це унікальна можливість для людей з іншого міста або навіть країни придбати цікавий товар. Інтернет – великий помічник для умільців. У моїх речах не використовуються нанотехнології і сучасні наукові розробки, проте, я завжди стежу за якістю матеріалів і пред'являю високі вимоги до техніки виконання. Тому замовник може бути упевнений, що одержить річ, що зберігає теплоту рук і позитивний заряд»– сказала Анастасія Слепньова.

Випускниця ІРДТУ, дизайнер Олександра Янченко розмістила в інтернет-магазині свої малярські роботи:

«Це буде мій перший досвід реалізації картин, декоративних творів через інтернет-магазин. Мені це цікаво. Інтернет-магазин дає можливість представити свою творчість відкритіше, це своєрідна творча візитка, доступна для широкого кола».

Recommended Products
Shopping cart
3 items
Total: 350$
What's new
Manufacturers