Телебачення - одне з найбільш важливих комунікаційних відкриттів минулого століття. Сьогодні важко собі уявити наше повсякденне життя без телевізора і телебачення відповідно. Саме завдяки йому кожен день ми дізнаємося про найсвіжіші та актуальні події в країні і світі. Телебачення суттєво розширює наш кругозір, надаючи масу цікавої інформації.

Подробнее...

Кабель ВВГ сьогодні активно використовується розробниками ліній електроживлення в якості силового кабелю і кабелю. Житловий кабелі ВВГ може бути мідна або алюмінієва дріт з ізоляцією у вигляді пластикової чи поліетиленової оболонки. Зовнішню оболонку ВВГ виготовляють з ПВХ зниженої горючості або звичайного ПВХ.

Подробнее...

На сьогоднішній день у світовій економіці дуже часто відбуваються серйозні ризики і стреси, ведуться дипломатичні ігри та інформаційні війни, тому багато інвестори прагнуть знайти спосіб, який гарантував би гідний рівень існування. Кожен вибирає для себе найбільш підходящий інструмент для торгівлі і відповідно і біржу.

Подробнее...

За даними дослідницького холдингу Ромир, отриманим на основі даних панелі домашніх господарств *Romir Household Panel, взимку 2013-2014 роки видатки на придбання продуктів харчування та непродовольчих товарів повсякденного попиту скоротилися в номінальному вираженні на 2% порівняно із зимою 2012-2013 року.

Подробнее...

Дослідницький холдинг Ромир продовжує публікувати результати сезонного аналізу купівельної активності жителів російських міст. Нагадаємо, що взимку 2014 року вперше за сім років спостережень Ромір відбулося сезонне зниження повсякденних витрат росіян на покупку продуктів харчування та непродовольчих товарів повсякденного попиту.

Подробнее...