Ринок торговельної нерухомості Москви, незважаючи на високу конкуренцію, довгий час залишався одним з найбільш рентабельних. На думку фахівців, активне зростання пропозиції може призвести до «вимивання» з ринку дрібних гравців, а також активного освоєння регіонів. Так, за даними NAI Becar, в 2014 році загальний обсяг пропозиції може досягти 9700 тис. кв.м.Торгова нерухомість Москви залишається пріоритетним ринком для всіх рітейлерів. Москва багато і якісно будує, а високий попит і активне поглинання якісних площ робить московський ринок особливо привабливим з точки зору інвестиційної активності. Відсоток вакантних площ тримається на низькому для столичного регіону рівні, ледве перевищуючи 4%.

Зміни на ринку торговельної нерухомості намічаються у зв'язку із загальним спадом продажів і кардинальну зміну споживчого поведінки. Якщо ці тенденції посиляться, то реакція ринку неминуча. На тлі зростання пропозиції умови оренди підлягатимуть коригуванню в бік більших привілеїв для рітейлерів.

Експерти NAI Becar відзначають поступовий перехід від «клонованих» ТЦ зі стандартним набором операторів до спеціалізованих об'єктів з яскраво вираженою концепцією або унікальними властивостями.

Споживча модель буде і надалі змінюватиметься в бік більш вузької спеціалізації і підвищення ролі «атмосфери» при виборі ТРЦ. Поки що посилення і розширення дитячого розважального сектору відзначено у всіх нещодавно відкритих центрах - на сьогоднішній день це один з найбільш ефективних інструментів залучення відвідувачів.