У Москві створений пул найбільших спеціалізованих центрів з продажу будівельних товарів і предметів інтер'єру, пише dekorirovanie.info. За підсумками року загальна площа спеціалізованих ТЦ в Москві перевищила 1 млн кв.м. Серед найбільших об'єктів, відкритих в 2013 році, концептуальний центр меблевих ROOMER площею 86 000 кв.м., керуючою компанією якого виступила City&Malls PFM. Експерти City&Malls PFM вважають, що ринок спеціалізованих ТЦ в Москві повністю насичений.Приріст торгових центрів, що спеціалізуються на продажу меблів і товарів для ремонту, за 2013 рік склав 121 500 кв.м. Було відкрито відразу кілька великих торгових центрів - «Конструктор», «Мандарин» та ROOMER.

Незважаючи на зростаючий обсяг пропозиції, вакансія в подібних центрах, як і раніше залишається на низькому рівні. Так, орендна кампанія в меблевому центрі ROOMER була практично завершена ще до офіційного відкриття, а через два місяці роботи частка вакантних площ становила менше 2%.

Специфіка управління спеціалізованими об'єктами обмежує коло працюють на ринку компаній. Появи нових гравців у компанії City&Malls PFM не прогнозують. Зростаюча конкуренція призведе до подальшої персоніфікації кожного торгового центру, активної боротьбі за клієнта і, можливо, зміни рекламних стратегій існуючих гравців, відзначає retail.ru.