На даний момент на фармацевтичному ринку Росії присутня велика кількість лікарських засобів для лікування грипу та ГРВІ. За даними маркетингового дослідження РБК. research «Російський фармацевтичний ринок: препарати проти грипу та ГРВІ», російський ринок досить сильно імпортоорієнтований, понад 70% ліків поставляються в Росію з інших країн.

 

Основна стаття індійського фармацевтичного експорту - готові лікарські засоби, серед яких перше місце за обсягами продажів займають препарати, що містять ацетилсаліцилову кислоту або парацетамол, йод або його сполуки, натрієву сіль аденозинтрифосфорної кислоти, потім йдуть антибіотичні препарати та інші лікарські засоби, що містять вітаміни та інші сполуки.

Фармацевтична промисловість Індії представлена як індійськими, так і транснаціональними компаніями (ТНК). Останні діють в основному в сегменті фармацевтичних субстанцій, а у виробництві готових лікарських форм їх участь незначно. Такі транснаціональні компанії, як GlaxoSmithKline, Pfizer, Novartis, Aventis і Merck створили в Індії широку мережу по реалізації своєї продукції.