Кабель ВВГ сьогодні активно використовується розробниками ліній електроживлення в якості силового кабелю і кабелю. Житловий кабелі ВВГ може бути мідна або алюмінієва дріт з ізоляцією у вигляді пластикової чи поліетиленової оболонки. Зовнішню оболонку ВВГ виготовляють з ПВХ зниженої горючості або звичайного ПВХ.Сьогодні на ринку представлені різні модифікації ВВГнг, відзначає postup.in.ua. Низькогалогенова оболонка характеризується тим, що при горінні вона виділяє набагато меншу кількість отруйних речовин. ВВГнг можна придбати в круглому і плоскому виконанні.

Цікаво, що на даний момент спостерігається зростання частки ВВГнг в кабельної індустрії, що супроводжується появою нових модифікацій. не так давно з'явилася новинка у вигляді ВВГнг-LS, володіє характеристиками зниженої горючості. Не секрет, що кабель ВВГнг використовують для забезпечення додаткового рівня безпеки.

Цей кабель відрізняється особливою конструкцією. Як струмопровідну жилу використовують мідну, однодротову або багатодротову, круглу або секторну форми жилу, що відповідає ДСТу 22483.

Ізоляція виконана з полівінілхлоридного пластикату. Кожна жила багатожильного кабелю має свою особливу забарвлення. Для нульових жил передбачена ізоляція блакитного кольору. Жили заземлення виконані в жовто-зеленому кольорі.

Передача і розподіл електроенергії в стаціонарних установках можливо при номінальному змінній напрузі 660 В і 1000 В і частотою 50 Гц.

Цей кабель використовують для прокладки в сухих і вологих приміщеннях, в блоках і на кабельних лотках. Підходить він і для прокладки на відкритому повітрі. А ось для прокладки в траншеях від нього краще відмовитися.

Кабель ВВГнг можна експлуатувати при температурі від -50°С до +50°С.