Телебачення - одне з найбільш важливих комунікаційних відкриттів минулого століття. Сьогодні важко собі уявити наше повсякденне життя без телевізора і телебачення відповідно. Саме завдяки йому кожен день ми дізнаємося про найсвіжіші та актуальні події в країні і світі. Телебачення суттєво розширює наш кругозір, надаючи масу цікавої інформації.

Свій вільний час ми теж проводимо біля екранів телевізорів за переглядом улюблених фільмів або програм.

Сьогодні на зміну аналоговому телебаченню прийшло цифрове та супутникове. Далеко не кожен знає, що епоха супутникового телебачення почалася в часи СРСР, коли був запущений перший супутник зв'язку. Зараз же супутники вважаються найбільш розвиненими засобами передачі телевізійних сигналів на великі відстані.

Сучасні супутникові антени приймають телевізійні сигнали з великої кількості супутників. Для установки таких антен досить ввести в рядку пошукача супутникове ТБ, і ви отримаєте повний список організацій, що займаються наданням такого роду послуг.

На Європейському континенті великою популярність користується супутник HotBird, встановлення якого забезпечує трансляцію близько 300 каналів, за перегляд яких не доведеться платити абонентську плату. Супутник Sirius більш популярний у скандинавських і балтійських країнах. Оскільки він в основному мовить англомовні телеканали, то буде цікавий усім бажаючим удосконалити свою англійську. Канали Близького Сходу доступні через систему Turksat. При цьому можна розраховувати на отримання відмінної зображення і якісного звуку абсолютно безкоштовно. Установка антени Віасат дозволить дивитися основні російські телеканали навіть при використанні найпростішою супутникової тарілки і недорогого абонентського приймача.