Особливості трафіку торгових центрів у святковий період

Author admin    Category Аналітика, Рітейл, Розпродажі     Tags 8 лет назад
sale-usa

Директор з маркетингу ТРЦ «Афимолл Сіті» Єва Снеговська розповіла, що в компанії тенденції зниження трафіку у святкові тижні не помітили. Навіть у січні-лютому — досить низький сезон, коли споживчі гаманці спорожніли після Нового року, — приріст трафіку в порівнянні з попереднім роком склав 29, 6%, у вихідні дні — 23%. Єва Снеговська передбачає, що торговий центр не торкнулася загальноринкова тенденція зниження трафіку, по-перше, завдяки його «молодості» («Афімоллу» всього три роки) і маркетингових кампаній, які активно проводились перед святами. Але, за словами Снеговской, багато учасників ринку скаржаться на серйозне зниження купівельної активності. Це зниження можна пояснити тим, що ринок вступив у стадію сезонного споживчого насичення, а також тим, що покупці останнім часом стали більш економно підходити до покупок.

У компанії Sela відзначають, що після Нового року спостерігався хвилеподібний трафік. У московських магазинах мережі, як говорить прес-секретар компанії Юлія Зефирова, на тижні перед 8 Березня та святкові дні кількість споживачів була вищою, ніж роком раніше, але в цілому по мережі трафік трохи знижувався. Точних значень компанія не розкриває. «Споживачі почали берегти гроші, це було видно по меншому й меншому кількості речей у чеку, зниження конверсії», — говорить Юлія Зефирова. Багато одежні рітейлери на початку сезону роблять знижки на нові колекції, чого раніше не відбувалося.

Читайте також: Женская одежда онлайн: от леггинсов до стильных костюмов

За словами президента Finn Flare Ксенії Рясовой, на її бізнес компанії більший вплив надали не зовнішньополітичні фактори, а примхи погоди. «Наш покупець має достаток вище середнього і складна ситуація з курсами валют та іншими зовнішньополітичними моментами його мало стосується, — зазначає Рясова. — Однак зима видалася в цьому сезоні аномально тепла, що внесло корективи в прогнози продажів. З очікуваного зростання на 19% за рахунок холодного сезону ми виросли на 10%. До загального трафіку торгових центрів це не має ніякого відношення, оскільки він стабільний — є деякі коливання по мережі, але вони незначні».

Автор записи:

Новые комментарии

Популярные записи

Цікаве у мережі

Останні публікації

Додатково