На ринку складів укладена велика угода

Author admin    Category Логістика     Tags 8 лет назад
sklad2

Логістична компанія орендувала 20 тис. кв.м. в ПСК «Сучасні складські технології»

На ринку складської нерухомості укладена чергова велика угода. В споруджуваному виробничо-складському комплексі «Сучасні складські технології» у Раменському районі Московської області поблизу села «Бритово» велика логістична компанія орендувала склад загальною площею 20 тис. кв.м. Договір оренди укладено на 5 років. Консультант угоди — компанія SA Ricci.

За даними департаменту аналітики SA Ricci, в 2013 р. близько 20% складських площ було затребувано логістичними операторами і 16% були орендовані та куплені дистриб’юторами. Більш активними були лише оператори роздрібної торгівлі — їх частка склала 35% від усіх укладених угод.

ВІ кварталі 2014 р. буде введена в експлуатацію перша черга корпусів ПСК площею 80 тис. кв.м. Друга черга площею 95 тис. кв. м буде введена в експлуатацію в IV кварталі 2014 року. Третя черга (два корпуси загальною площею 115 тис. кв. м) буде введена в експлуатацію в IV кварталі 2015 року.

ПСК «Сучасні складські технології» включає в себе гостьову паркування для великовантажних машин на 203 машиномісця. Власна газова теплоелектростанція забезпечує об’єкт електроенергією та теплом.

Автор записи:

Новые комментарии

Популярные записи

Цікаве у мережі

Останні публікації

Додатково