Fashion-рітейл зростає в онлайн

Author admin    Category Інтернет-магазини, Продажі, Рітейл     Tags 7 лет назад
odezd

За даними аналітики найпопулярнішими категоріями товарів в інтернеті є товари категорії non-food. Причому категорія «одяг-взуття» вийшла на друге місце в товарообігу інтернету.

Подібні цифри підбадьорюють fashion-рітейлерів, які все активніше розвивають багатоканальну торгівлю. Тепер, щоб охопити найбільшу аудиторію, fashion-брендів крім традиційних магазинів розвивають і онлайн-торгівлю. Які перспективи та особливості даного ринку обговорили учасники конференції «Fashion retail & distribution 2013».

Зростаюча популярність онлайн-продажів обумовлена, на думку аналітиків, впливом цифрової середовища, інтернету і високою популярністю мобільних пристроїв. Крім того, основною категорією споживачів fashion товарів є молодь, аудиторія до 30 років — так зване покоління міленіум, в життя якого інтернет технології та пристрої увійшли вже дуже щільно. Експерти також відзначили формування нового типу покупця: це людина, яка глибоко аналізує ситуацію перед тим, як зробити покупку. Покупець нового типу досліджує інтернет, заходить в традиційні магазини в Росії і за кордоном, менш схильний до емоційної реклами. З новим типом покупця складніше працювати, його важко прогнозувати і на нього складніше впливати.

Автор записи:

Новые комментарии

Популярные записи

Цікаве у мережі

Останні публікації

Додатково