Новий формат комунікацій з покупцями

Author admin    Category Інтернет-магазини, Продажі, Рітейл     Tags 7 лет назад
rozprod

На думку Євгенія Малишева, керівника Icon Communications, намітилися такі тенденції: «Механізми, які раніше працювали у сфері реклами, зараз працюють по-іншому: змінився вплив медіа-середовища, зменшилося значення телебачення і глянцю як ключових інформаційних каналів. Формується новий формат комунікацій з покупцями. Більшу увагу аудиторії захоплюють нові медіа: інтернет-портали та соціальні мережі. Наприклад, поступово зростає вплив мобільного додатка Instagram на продажу, а соціальна мережа «Фейсбук» втрачає свої позиції як поле продажів. В таких умовах не можна виявити єдиного рекламного каналу. Працюють комплексні маркетингові зусилля — в різних областях і потрошку».

Все це визначає тактику fashion-ритейлерів в сьогоденні і їх стратегію в майбутньому, і перш за все їх увагу до інтернет-простору.

«Онлайн-продажу — це особливий бізнес, який функціонує за своїми законами. Необхідно розуміння, що якщо ви беретеся розвивати інтернет продажу, то ви вибудовуєте абсолютно новий бізнес, без спроб вбудовування у вже існуючий роздрібний формат. В інтернет-продажах своя фінансова звітність, свої регламенти, свої сервіси. Найважливіше, звичайно ж, ІТ-платформи і рішення. До їх вибору треба підходити дуже ретельно», — зазначив у своєму виступі Олексій Саличев, керівник напрямку електронної торгівлі, бренд Love Repablik, компанія Melon Fashion Group.

Автор записи:

Новые комментарии

Популярные записи

Цікаве у мережі

Останні публікації

Додатково