Питання без відповіді

Author admin    Category Інтернет-магазини     Tags 7 лет назад
AMAZONjpg

Із заяви Путіна було не зрозуміло головне: чи йдеться лише про довгоочікуване зниження мит або про зовсім інших фіскальних заходи? Поки точної відповіді не знає ніхто — ні учасники ринку, ні профільні чиновники.

Якщо від запропонованого президентом «впорядкування» хтось і виграє, то навряд чи це буде галузь e-commerce. Незважаючи на всі наявні складності, гравці досить комфортно працюють в рамках існуючих законів і правил у сфері дистанційної торгівлі. «Можна тільки сподіватися, що ніяких «корисних» ініціатив ринок в 2014 році не отримає», — підсумовує CEO KupiBonus Тетяна Цвєткова.

Ну а якщо все ж отримає? «У підприємців все буде гаразд: вони завжди зможуть вести торгівлю з Німеччини або Китаю, — гірко жартує власник найбільшого російського онлайн магазину WikiMart Максим Фалдін. — Будь-якій цивілізованій країні світу неважливо, де відбувається купівля офлайн або онлайн — там діє єдиний закон. Тут, у Росії, ми звикли жити за тими законами, що є. Важливо розуміти, що питання розвитку інтернет-торгівлі набагато важливіше для подальшого розвитку російської економіки, ніж для окремої галузі».

Сам же Фалдін вирішив повною мірою скористатися всіма перевагами зарубіжної онлайн-торгівлі, поки її до кінця не відрегулювали. У січні Wikimart запускає власні продажу товарів від китайських і європейських виробників. Для цієї мети листопаді в Латвії було зареєстровано юридичну особу і орендований склад площею близько 5000 кв. м.

Автор записи:

Новые комментарии

Популярные записи

Цікаве у мережі

Останні публікації

Додатково