Рітейлери в пошуку нових рішень

Author admin    Category Рітейл     Tags 7 лет назад
hmfallcampaign1
Розмови про кризу багатьма рітейлерами сприймаються як сигнал до дії, пошуку нових рішень. Чим привабити покупця? Як відвернути його від думок про насущне, змусити забути про економію і мотивувати на нові покупки? З початку року продуктові і непродуктові мережі, а також інтернет-рітейлери запустили ряд нестандартних продуктів і послуг. Отже, які ідеї приходять рітейлерам, щоб привернути увагу покупця?

«Азбука смаку» у найближчому майбутньому зібралася продавати мармурову яловичину, причому продукт мережа вирішила проводити під власним контролем і з власною торговою маркою. «У Росії це перший подібний експеримент. Подивимося, наскільки якісно вийде», — розповів Володимир Садовін, генеральний директор «Абетки смаку». Також рітейлер вирішив порадувати покупця м’ясом «сухий» витримки. Корови для його виробництва вже закуплені. Садовін відзначає інтерес покупців до натуральної продукції і намагається розвивати цей напрямок.

Підвищений інтерес до свіжих продуктів відзначають всі учасники продуктового ринку. Мережа «Магніт» вирішила подвоїти власне виробництво тепличних огірків і помідор, щоб забезпечити покупців мережі якісними і недорогими овочами.

«Дитячий світ на Луб’янці» напередодні відкриття після реконструкції випустив перший номер власного журналу «PRO дітей». Головним редактором стала ведуча «Спокійної ночі, малята» актриса Тетяна Вєдєнєєва. Над випуском працював зірковий склад авторів Борис Грачевський, Юрій Ентін, Григорій Гладков, Євген Крилатов, Сосо Павліашвілі і Олена Малишева.

Одяговий рітейлер H&M вирішив залучити покупців новим «обличчям». Представляти бренд тепер буде австрійська модель Міранда Керр. Знімки з моделлю скоро з’являться на рекламних щитах міст, де представлена марка.

Магазини побутової техніки та електроніки для залучення покупців постійно шукають нові рішення. Наприклад, Media Markt почав торгувати електронними книгами на флеш-картах, правда, поки тільки в Санкт-Петербурзі. У магазинах продаються карти пам’яті з ліцензійною електронною бібліотекою світової класики «200 кращих книг в дорогу» та сучасними бестселерами. «Ельдорадо» запустила чергову онлайн-гру. Компанія залучає клієнтів, які рідко відриваються від екрана комп’ютера. Граючи в гру, покупці отримують бонуси на картку лояльності. Рітейлер переконаний, що такі заходи дають можливість не тільки отримати додаткову знижку, але й урізноманітнити процес покупки.

Буде розширювати свій асортимент онлайн-магазин E5. «Ми серйозно зараз вивчаємо розширення онлайн-торгівлі за рахунок продуктів, в тому числі продовольчими товарами», — сказав представник X5 Retail Group Володимир Русанов. Зараз онлайн-магазин E5.ru продає в основному непродовольчі товари. Продукти представлені обмеженим набором бакалії.

Останнім часом все більше продуктових рітейлерів проявляють інтерес до онлайн-продажів, оцінюючи прибутковість і зручність цього каналу продажів. Але аналізуючи проблеми з логістикою і досвід «Качкодзьоба», який вже не один рік є збитковим, рітейлери побоюються вкладати в розвиток цього бізнесу.

Ті ж непродуктові компанії, хто ще не організував онлайн-продажу, починають активно розвивати цей напрямок. Вихід в онлайн запланували навіть ті гравці, чий бізнес не мислимо без традиційної торгівлі. Наприклад, ІКЕА тестує власний інтернет-магазин на омському ринку, у планах — розвиток послуги в інших великих містах.

Автор записи:

Новые комментарии

Популярные записи

Цікаве у мережі

Останні публікації

Додатково