Винахідник хаосу

Author admin    Category Стартапи     Tags 7 лет назад
KMO_134451_00001_2_t206

Джозефу Ейнхорну 31 рік, але він більше схожий на підлітка-спортсмена, ніж на дорослу ділову людину. Високий, худорлявий, голений майже під нуль і завжди одягнений у джинси, футболку і кросівки. Ейнхорна часто можна застати в розпал робочого дня на майданчику перед офісом на Манхеттені, де він у перервах між нарадами грає в баскетбол.

Кореспонденту Ейнхорн представляється просто: «Привіт, я Джо». У ньому немає снобізму, він відверто відповідає на питання, і вже через п’ять хвилин здається, що розмовляєш з хлопцем із сусіднього двору. На прохання охарактеризувати себе кількома словами Джо відповідає без заминки: «Нічого особливого».

Але зовнішність Ейнхорна оманлива. Виконавчий директор фінансової корпорації InvestorForce Джим Сатлофф, знайомий з Ейнхорном більше десяти років, називає його візіонером. «Джо бачить на три кроки вперед,- запевняє Сатлофф.- Це означає, що він може залучати талановитих людей і реалізовувати найбожевільніші ідеї».

Візіонерський талант, прагнення руйнувати правила і бути законодавцем мод у світі технологій (так описують Ейнхорн його знайомі) втілилися в 2011 році в проект Fancy (від англ. «примха, фантазія»). Головна ідея сервісу — розповісти та показати користувачеві самі класні в світі речі і дати можливість придбати їх тут і зараз.

На офіційному сайті Fancy написано, що це «частково магазин, частково блог, частково журнал, частково інструмент для закладок». За кількістю розміщених товарів проект конкурує з базою зображеь Google, за кількістю коментарів і соціальних зв’язків — з Facebook, за аудиторією і активністю розміщується користувачами контенту — з Pinterest, а по числу замовлень — з Amazon.

Про перемогу над усіма інтернет-гігантами разом Ейнхорн поки що тільки мріє. Але як стартапер він вже зробив майже неможливе: створив проект абсолютно нової ринкової ніші і зміг не тільки монетизувати його, але і вивести на самоокупність. Обсяг продажів на онлайн-майданчику досягає $100 тис. на день.

Сукупна аудиторія Fancy (сайт і мобільні додатки) зараз перевищує 7 млн унікальних користувачів на місяць. А асортимент майданчика, який формують споживачі, щодня поповнюється сотнею нових товарів та обчислюється десятками мільйонів найменувань. У минулому році компанії Apple і Amazon робили спроби купити Fancy.

Як Джо Ейнхорну вдалося менше ніж за два роки створити стартап, цікавий і мільйонам споживачів по всьому світу, і тисячам партнерів в індустрії моди, туризму і мистецтва, і самим іменитим інвесторам?

Автор записи:

Новые комментарии

Популярные записи

Цікаве у мережі

Останні публікації

Додатково