Зоряний десант

Author admin    Category Інтернет-магазини, Продажі, Стартапи     Tags 7 лет назад
fancy-com-3

Джек Дорсі, засновник сервісу мікроблогів Twitter і мобільної платіжної компанії Square; Кріс Хьюз, співзасновник Facebook; Мейнард Вебб, колишній операційний директор eBay; Франсуа-Анрі Піно, власник найбільшої фешн-корпорації Pinault-Printemps-Redoute з річним оборотом $25 млрд (володіє брендами Gucci, Bottega Veneta, Balenciaga і ін),- це далеко не повний список інвесторів Thing Daemon. За час існування компанії близько 20 інвесторів вклали в неї $45 млн.

— Як вам вдалося залучити настільки зірковий склад інвесторів? — запитую я Ейнхорн.

— У мене є два ключові пункти в спілкуванні з інвесторами: я люблю справу, яка розвиваю, і можу довести, що зроблю його класно,- відповідає підприємець.- Розумієш, наші інвестори — споживачі. Якщо проект їм подобається з споживчої точки зору, значить вони хочуть брати участь у ньому фінансово.

Дійсно, інвестори проекту мають акаунти на Fancy. Причому всі профайли активні і часто оновлюються.

На маркетинг і рекламу Ейнхорн не витрачається (понад 90% витрат — зарплатний фонд на 50 співробітників та обслуговування сервісу). Підприємець придумує фішки, які не вимагають грошових вливань. Так, за кожного приведеного на сервіс одного користувач отримує на рахунок $1, а якщо знайомий ще і купить, то $10.

«Щодня у нас реєструються понад 20 тис. клієнтів»,- пишається Ейнхорн. Втім, приплив користувачів насправді стимулюють зовсім не додаткові $10 на рахунок. Головну роль у просуванні Fancy грають знаменитості.

Коли рік тому популярний репер і одночасно улюблений виконавець Ейнхорна Каньє Вест написав у Twitter: «Fancy — це реально наркотик», сервери компанії трохи не обрушилися з-за потоку користувачів. Сторінки Fancy в Twitter понад 55 тис. фоловерів, серед яких, наприклад, дизайнер Марк Джейкобс, співачка Пінк, актор Ештон Катчер (також інвестор Fancy).

В кінці минулого року підприємець придумав (а швидше підглянув у сервісу Brichbox) щомісячну передплату під назвою Box. За $39 у місяць (без урахування доставки) користувач отримує велику коробку з різними товарами, повна роздрібна вартість яких понад $80. До популяризації передплати Ейнхорн привернув спочатку Пінк, а потім і Катчера — нібито зірки самі зібрали предмети, які потрапили в Box. Коробку від Катчера купили понад 5 тис. користувачів Fancy.

В середині березня нинішнього року число щомісячних передплатників перевищило 10 тис. осіб. Середній рівень маржі Fancy — 20%.

Кращі продавці і кращі інвестори, кращі товари та послуги, відібрані самим користувачами, і кращі консультанти по стилю, в ролі яких виступають зірки. Эйнхорну вдалося реалізувати те, що він задумав два роки тому. Залишилося залишити позаду Google, Pinterest, Facebook і Amazon. Або хоча б встати в один ряд з ними.

Автор записи:

Новые комментарии

Популярные записи

Цікаве у мережі

Останні публікації

Додатково