Митний брокер забезпечить ефективнішу ЗЕД

Author admin    Category Доставка інтернет-покупок     Tags 7 лет назад
21

Митний брокер є юридичною, або фізичною особою. У його обов’язки входить оформляти імпортно-експортні операції на митниці. При зовнішньоекономічній діяльності завжди багато різного роду адміністративних перешкод, викликаних законодавчою базою різних держав. Вирішення всіх питань вимагає витратити немало часу, а також матеріальних і людських ресурсів. Компанії, що орієнтовані на стабільні імпортні операції, щоб вижити при сильній конкуренції, стать лідерами на ринку, розраховують не тільки на вигідні ціни від іноземних виробників, низькі тарифи на вантажоперевезення.

Ефективність діяльності по міжнародними постачанням, поза сумнівом, сильно залежить від оперативного проходження формальних процедур по «растаможке» вантажів. Тому, щоб оптимізувати даний процес, доцільно привернути митного брокера, який має значний практичний досвід в міжнародній справі. Такий підхід допоможе заощадити час, засоби, причому, в значному масштабі. От чому митний брокер завжди затребуваний суб’єктами зовнішньоекономічної діяльності.

Таможенный брокер обеспечит более эффективную ВЭД

Вартість послуги такого помічника у ЗЕД, залежатиме від різних параметрів вантажу, що перевозиться. Фахівці приділять максимальну увагу побажанням, можливостям клієнта, запропонують цілком конкурентноспособную вартість власних послуг. Всі розрахунки після тих або інших операцій з кожною компанією проводяться в індивідуальному порядку. Митний брокер обов’язково повинен бути відповідальною особою, яка представлятиме інтереси замовника на професійному рівні. Будь то державна або приватна структура, вона повинна забезпечити документальне оформлення імпортно-експортних митних операцій в повному об’ємі.

І так, кваліфікований митний брокер надасть весь спектр митних послуг. Зокрема, йдеться про: визначенні кодів ТН ЗЕД і митної вартості вантажу; розрахунку митних платежів; сертифікації товару і т.д. Прямим зобов’язанням митного брокера також є забезпечення необхідної дозвільної документації. Зокрема, йдеться про: сертифікатах відповідності на серію, контрактах (згідно ГОСТ); декларації відповідності Техрегламенту ТС; свідоцтві про госрегистрации і т.п.

Автор записи:

Новые комментарии

Популярные записи

Цікаве у мережі

Останні публікації

Додатково