Баранів до Курбан-байрама почали купувати через інтернетАвтор: Саїд БЕКМЕТОВ. Опубліковано: 27/10/2012

Баран Цього року московські мусульмани почали активно замовляти м'ясо жертовних баранів через інтернет, оскільки забій тварин у російській столиці під час Курбан-байрама заборонений. Про це розповів муфтій Москви і Центрального регіону Росії Альбір Крганов.За його словами, в нинішній Курбан-байрам, який святкуватиметься з 26 по 28 жовтня, мусульманам пропонують цілу низку дистанційних способів замовлення вже зарізаних баранів, зокрема є домовленість з підмосковними бійнями і низкою інтернет-магазинів.

При цьому працівник бійні повинен здійснювати жертвопринесення за всіма правилами і, читаючи молитву, називати ім'я замовника. За словами Крганова, це не є відступом від ісламу, оскільки віруючий може попросити іншу людину стати виконавцем жертвопринесення.

В інтернет-магазині «Халял Аш» повідомили, що до Курбан-байрама вже замовлено 8 тис. зарізаних за всіма релігійними правилами тварин. 90% з них — барани за ціною 8,3 тис. рублів, інші — корови, вони коштують дешевше, але теж можуть бути жертовними тваринами.

Крім того, мусульмани можуть дистанційно замовити доставку м'яса убитих в Курбан-байрам баранів у всіх чотирьох мечетях міста. Для цього було відкрито декілька «гарячих ліній». Проте послуга користується поки що меншою популярністю, ніж інтернет-замовлення. У Московській Соборній мечеті, розташованій у Виползовому провулку, повідомили, що поки що оформлено тільки 130 замовлень. У мечеті «Ярдям» на північному сході прийнято 105 замовлень. Імам цієї мечеті Іслам Валітов розповів, що в основному в ролі замовників виступають бабусі-прихожанки, які не можуть поїхати на бійню.
электрические котлы отопления Галан.

Recommended Products
Снять проститутку в днепропетровске недорого с фото.
Shopping cart
3 items
Total: 350$
What's new
ЖК телевизоры Samsung
350$ 270$
Manufacturers