Languages:
Navigation: Home
Products

У Москві заарештували подружжя, яке відкрило фіктивний інтернет-магазин дитячих товарівАвтор: Марта ЮРОВА. Опубліковано: 27/10/2012

Дитячі товари За інформацією, оприлюдненою прес-групою УВС по ПЗАО Москви, у російській столиці порушили кримінальну справу стосовно подружньої пари, яка організувала інтернет-магазин для фіктивного продажу дитячих товарів.Як з'ясували оперативники, на своєму інтернет-ресурсі, який позиціонувався як інтернет-магазин, заповзятливе подружжя створило копії сайтів відомих магазинів, які спеціалізуються на торгівлі дитячими товарами. Шахрайські посилання відрізнялися від оригінальних тільки однією буквою або розділовим знаком.

Основними покупцями в даному випадку були молоді мами і вагітні жінки. Ними проводилося замовлення: вибирався потрібний товар, давалися контактні дані. Після цього з ними зв'язувався менеджер псевдомагазину і просив за вибраний товар внести аванс.

Протягом дня до покупців прямував кур'єр і забирав аванс, який в середньому складав близько однієї тисячі рублів.

Після цього менеджери магазину говорили про те, що потрібний покупцю товар поки не надходив на склад. Коли незадоволені покупці проявляли наполегливість, менджери псевдомагазину обіцяючи у всьому розібратися, зникали.

Подібними аферами столичне подружжя займалося близько 5 років. Вони вважаали себе безкарними, оскільки були упевнені, що потерпілі не стануть звертатися в поліцію через таку незначну суму втрачених грошей.

Проте з 2007 року в поліцію на цей "інтернет-магазин" поскаржилися понад 70 осібк.

Спочатку справа за цим фактом була порушена за ч. 2 ст. 159 КК РФ – "Шахрайство", проте пізніше її перекваліфіковували на ч. 4 ст. 159 КУК РФ – "Шахрайство, здійснене організованою групою, або в особливо великому розмірі".

Recommended Products
Shopping cart
3 items
Total: 350$
What's new
Manufacturers