Languages:
Navigation: Home
Products
www.asuntoturkissa.com loma asunto Turkista Hameenlinna. | www.yossimalka.co.il ????????? ?????? Rishon Le?iyyon.

В інтернет-магазині "Дитячий світ" відкрився розділ "Lego"Автор: Анна ЯСІНСЬКА. Опубліковано: 27/10/2012

Lego Сторінки "Lego" оформлені у впізнаваній стилістиці знаменитого данського бренду, з використанням фірмового жовтого кольору і зображень блоків конструктора. У новому розділі представлений повний асортимент товарів від "Lego", які офіційно продаються в Росії. Покупцям також пропонуються ексклюзивні серії, які в Росіюпостачаються тільки в "Дитячий світ".Крім того, в рамках співпраці саме в "Дитячому світі" будуть першими з'являтися новинки від "Lego". "У інтернет-магазині "Дитячий світ" відкрилося, по суті, нове онлайн-представництвом бренду "Lego" в Росії, яке стане надійним джерелом інформації про продукцію, що виробляється офіційно для російського ринку. Найближчим часом ми запустимо новий блок "Світ Lego", у якому клієнти зможуть дізнатися більше про бренд, його легендарну історію, нові товари", - розповіла сайту timetanks.orgКатерина Іонова, керівник управління інтернет-торгівлі мережі магазинів "Дитячий світ".

Відвідувачам інтернет-магазина пропонуються різноманітні зручні сервіси. Конструктори можна вибирати не тільки за серією продукту, але і за статтю, віком дитини, за вартістю товару. Планується також запуск сервісу, що дозволяє підписатися на новинки від "Lego". Таким чином, клієнти інтернет-магазину зможуть першими дізнаватися про нові надходження, ексклюзивні продукти і розпродажі. Втім, зручні сервіси розроблені не тільки для дорослих. Вибравши вподобаний конструктор, дитина може вказати електронну пошту свого батька, і "Машина бажань" доставить інформацію про цей продукт татові або мамі.

Продукцію "Lego" знають і люблять у всьому світі як діти, так і дорослі. Різноманітні серії конструкторів спрямовані на розвиток необхідних навиків залежно від віку дитини. Збираючи за допомогою "цеглинок" Lego різні предмети, дитина розвиває моторику, уяву і свої творчі здібності. Блоки конструкторів у серіях для маленьких дітей створюються з округляючими кутами, які не дозволять їм поранитися. У новому розділі інтернет-магазину представлений понад десяток різноманітних серій конструкторів.

"Duplo" - набори з простих блоків, в два рази більше стандартних, призначені для дітей молодшого віку. "Friends" – нова серія для дівчаток. "City" – популярна серія моделей сучасних міських будов, машин. "Dino" – нова серія 2012 року, присвячена людям, які борються з динозаврами. Розробка спеціалізованого розділу "Lego" здійснювалася агентством Promo Interactive, зазначає сайт Дитячий світ - shirgazy.com.

Recommended Products
Shopping cart
3 items
Total: 350$
What's new
Manufacturers