Languages:
Navigation: Home
Products

Через мережу «Однокласники» можна буде торгуватиАвтор: Яків МІНЕНКО. Опубліковано: 27/10/2012

Соціальні мережі Джерело в офісі соціальної мережі «Однокласники» повідомило російські ЗМІ про те, що незабаром в мережі з'явиться новий вид груп, в яких користувачі зможуть створити інтернет-магазин і через нього продавати товари.В офіційному повідомленні соціальна мережа підтверджує розширення функціоналу і дизайну груп, проте інформацію про опцію зі створення магазину не прокоментували. За словами керівництва мережі, нововведення наближають «Однокласників» до концепції так званого «соціального шопінгу»: можливість здійснення транзакції, не покидаючи мережу.

Як відомо, створення сторінок відомої людини, компанії або групи за інтересами вже давно є хорошою практикою у соціальних мережах. При цьому функціонал такої групи відрізняється від функціоналу призначеного для користувача профайла. Раніше групи в «Однокласниках» нічим не відрізнялися від призначених для користувача сторінок.

За даними служби статистики LiveInternet, «Однокласники» мають щоденну відвідуваність на рівні 11,5 мільйонів осіб, що менше 14,2 мільйонів користувачів лідера ринку – мережі «ВКонтакте».

Джерело: www.alanyaestates.com ?????? ????? ?? ?????? in Comoros. | Делаем и продаём качественные. Лампы для конопли в киеве с доставкой.

Recommended Products
Shopping cart
3 items
Total: 350$
What's new
Manufacturers